Hipnoz

Hipnoz
Hipnoz

Hipnoz Nedir?

Hipnoz bilinç dışı zihin üzerinde etkili olan sonuç odaklı bir metodolojidir. Yaşam kalitenizi olumsuz etkileyen alışkanlıkların yeniden çerçevelenerek pozitif değişimi ve gelişimi amaçlar. Bir tedavi programı olmayıp çok geniş bir kapsamda ruhsal ve fiziksel bir arınma programıdır.

Hipnoz Neden Gereklidir?

Düzensiz hayat, gelecekle ilgili kaygılarımız, geçmişin takıntıları, stres başta bedenimiz, zihnimiz ve duygularımız üzerindeki etkilerinin olumsuzluklarını biriktirerek bizi mutsuz etmektedir. Geleceğini yapılandırmak isteyenlerin, geçmişin arızalarından arınarak işe başladığı etkili bir program. İçgüdüyü ve geleceğe ilişkin öngörü yeteneğini geliştirmeyi, hayatın akışını planlamayı ve etkilemeyi sağlıyor. Böylece içinde kendi kendinizi iyileştirecek çok etkili yöntemlerle tanışacak uygulamalı arınma temizliği ile hayatınızın en arınmış saatlerini geçireceksiniz.

 Hipnoz seanslarına kimler Katılabilir?

– Sinirsel yıpranma hissedenler,

– Sigara ve alkol kullanıcıların,

– Bağışıklık sistemi düşük olanlar,

– Uyku sorunları olanlar,

– Motivasyon eksikliği yaşayanlar,

– Bağımlılık ve duygusal gerilim içinde olanlar,

– Güne yorgun ve isteksiz başlayanlar,

– İlişkilerindeki lüzumsuz gerilimleri önleyemeyenler,

– Özgüvene bağlı sorunlar,

– Takıntı ve korkuları olanlar,

– Konsantrasyon bozukluğu yaşayanlar,

– İş ortamının gerginliğini özel hayatında tolere edemeyenler,

– Karşı cins ile ilgili iletişim ve etkileşim problemleri yaşayanlar..

Sonuç
Sonuçta bugünkünden çok daha sağlıklı hissedeceksiniz.. Uyku kaliteniz artacak, ihtiyacınızdan fazla kalori alışkanlığından uzaklaşacaksınız. Motivasyon eksikliği, korku, kaygı ve takıntılarınızdan arınacaksınız. Bedeniniz ve ruhunuz arınacak, sıkıntılarınızdan minimum düzeyde etkilenecek, daha yüksek bir motivasyonla yaşamınızı mutlu hale getireceksiniz.

 

Seans almak için bizimle iletişime geçiniz.