Sertifika Programları

Ögrenci Koçluğu Sertifika Programı

Öğrenci Koçluğu nedir?

Öğrencinin istediği hedefe ulaşmasını engelleyen tüm nedenleri ortadan kaldırırken aynı zamanda da öğrencinin tüm potansiyelini ortaya çıkaran değişim ve gelişim programıdır.

Öğrencilik; İnsanın aldığı ilk nefesle başlayan ve son nefese kadar devam eden, “kendini tanıma, potansiyelini ortaya çıkarma, kullanma, geliştirme ve kendini gerçekleştirme” sürecidir..

ThetaHealing Tekniği 1. Seviye Eğitimi

Fiziksel, Ruhsal, Spiritüel Şifa-Meleklerle Sohbet, Lanet,Büyü, Beddua, Nazar temizliği-DNA Aktivasyonu, Bilinçaltı Temizliği, Mekan Temizliği…

Theta Healing Hakkında

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

Reiki Eğitimi

Reiki Evrensel Yaşam Enerjisi ile Fiziksel ve Ruhsal Dengenize kavuşun. Reiki ile kendinizi ve sevdiklerinizi şifalandırmayı deneyimlemek istemez misiniz?

Reiki nedir?

Reiki, Dünyada gerek şifa  gerekse ruhsal gelişim amacıyla kullanılan evrensel yaşam enerjisidir. Koşulsuz sevgi ile kullanılır. Reiki, en temel şekliyle bu enerjiye açılmış (inisiye edilmiş) bir kişi tarafından ellerini bedenin üstüne koyarak kendine ya da başkalarına aktarılması ile kullanılır.

Nefes Koçluğu Sertifika Programı

Nefesini değiştir, hayatın değişsin.

Siz de nefesinizle tanışmak, kendinize köprü olmak istemez misiniz?

Nefes Koçluğu Eğitimini Neden Almalısınız ?

• Öncelikle doğru nefesi öğrenerek yaşamınızda farkındalık devrimi yapabilirsiniz.
• Sağlığınızı kontrol edebilirsiniz. Bedeninizdeki blokajları açarak ruhsal ve fiziksel rahatlamayı sağlayabilirsiniz.

ThetaHealing Dna2 Advanced (İleri Seviye) Uygulayıcılık Eğitimi

Bu sınıfta Yedinci Varoluş Seviyesi’nde nasıl iyileştirileceğimizi öğreneceğiz. Tüm Seviyeler hakkında daha fazla detaylar öğreneceğiz, başka seviyelerde yapılmış olan ve bize artık hizmet etmeyen yeminleri, zorunlulukları yok etmeyi ve kırılmış ruhları nasıl iyileştireceğimizi öğreneceğiz. Daha evvel hiç deneyimlememiş olduğumuz hisleri getireceğiz.

Yaşam Koçluğu Sertifika Programı

Yaşam Koçluğu

Koç bireylerin kendilerini keşfetmelerine, problemlerini çözmelerine ve fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olan kişidir. Sizi yönlendirmek ya da sorularınıza yanıt vermek yerine, sorular sorarak sizin yanıtları bulmanıza yardımcı olur. Yaşamdan ne istediğinizi ve önceliklerinizi belirlemenize, hedefler koymanıza ve bunlara nasıl ulaşacağınızı görmenize yardımcı olur. Bunu yaparken çözüm odaklı çalışır ve geçmişe takılıp kalmaz. Koçluk yan yana yapılan yolculuktur…
Yaşam koçu ise; işinden başını kaldıramamaktan