Theta Healing

Theta Healing
Theta Healing

Theta Healing ® nedir?

Theta Healing ® sisteminin His yüklemeleri  en güçlü tekniklerinden biri olup, kişide çok hızlı bir değişim başlatır.
 
Biz, bilmediğimiz, tanımadığımız, yaşamadığımız bir duygu ya da durum hakkında herhangi bir bilgiye veya hisse sahip olamayız.
 
Fizik kanunlarına göre, evrende bulunan her şey kendi frekansında titreşen enerji parçacıklarından meydana gelir ki, buna düşüncelerimiz ve duygularımız da dahildir. Bu yüzden, bizler hangi frekansta titreşim yayıyorsak, bizimle aynı frekansa sahip insanlar, olaylar ve durumlar başımıza gelir. Hak etmediğimize inandığımız, düşündüğümüz şeylere asla sahip olamayız. Ve bizler, bilinçaltımızda arşivlediğimiz durum ve hisleri yaşıyoruz.
 
Örneğin, kimisi ne geçmiş yaşamlarında ne de ruhsal seviyede, hatta genetik yapısında zengin yaşamayı deneyimlememiş olabilir. Dolayısıyla, bu hissi bilmediği ve barındırdığı kök inançları yüzünden bu yaşamında asla zengin olamaz. Çünkü bu hissi bilmez!
 
His yüklemeleri Theta Healing ® çalışmasıyla bu hisler kişiye öğretilir. Ve bu Yaratıcı’nın aracılığı ile yapılır. (Bence en güzel ve en güvenilir yoldur bu!)
 
Bu enerji indirme yöntemi ile ‘EVET’ dediğinizde ya da yazdığınızda, bu hisler enerji olarak bilinçaltınıza, inanç düzeylerinize inerek sizinle titreşime yani rezonansa girer.
 
Borçsuz yaşamanın nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz? sorusuna ‘EVET’ dediğinizde bu his size yüklenir ve borçlu olmadan yaşamanın keyfini sürmeye başlarsınız. Çünkü artık siz bu hissi biliyorsunuzdur, Yaratıcı tarafından bu hisler size öğretilmiştir. Hisler size yüklendiğinde bu hisse uyan aynı frekanstaki koşullar hayatınıza çekilir ve siz arzu ettiğiniz hayatı yaşamaya başlarsınız.
 
Mesafeler önemli değildir, önemli olan ‘ONAY’ vermektir.
 
Ancak, his yüklemesi yapıldığı halde hâlâ hayatınızda değişiklikler olmadıysa, o zaman inaçlarınızın derinliğine inilir ve kök inanç bulunur.
 
Umarım ​ His yüklemeleri Theta Healing ® yazımız aydınlatıcı olmuştur.  
Sevgilerimle…
 
Lidekom Bireysel Seansları veya Sertifikalı Eğitim Programlarına katılmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.